День Нового Буга
Новий Буг — місто Миколаївської області.
Археологи виявили на території сучасного міста залишки поселень епохи неоліту і пізньої бронзи (V–II тисячоліття до н. е.), також досліджені скіфські поховання (VI ст. до н. ери).
В середині XVIII ст. тут знаходився зимівник запорізького козака Я. Куцого.
В 1810 р. поблизу села оселилися заможний господар Павло Тріска з села Петрівок Олександрійського повіту Херсонської губернії і 119 чоловік — вихідців з Полтавської губернії.
До 1795 року село входило до складу Катеринославського намісництва, у 1795 році. – Вознесенської, з кінця 1796 р. — Новоросійською, з 1802 р. – Херсонського повіту Миколаївської губерній.
Вже в 1847 році у Новому Бузі налічувалися 643 двори, було волосне управління, полковий цейхгауз, декілька казарм, манеж, військові стайні, хлібні магазини, школа сурмачів і кантоністів, шпиталь.
На День міста тут влаштовують святкові конкурси, концерти, ярмарки та фестивалі.
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».
Букові праліси Карпат - перлина світового значення (фото)
Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі...