Україна туристична

Main Menu

  • НОВИНИ
  • День міста
  • Україна в цифрах
  • Цікава Україна
  • Топ-10
  • СТАТТІ
  • Додаткове меню
  • ФЕСТИВАЛІ
 

України манить своїми численними неоціненими скарбами

Деталі
Туристичні новини
14 січня 2012
Перегляди: 4869

Туристичні експерти зі Сполучених Штатів Америки, Великої Британії та Канади радять мандрівникам додати Україна в список своїх подорожей в 2012 році. У рейтингу, опублікованому на сайті СNN, Україні разом з Польщею увійшла до ТОП-3 найбільш привабливих для подорожей країн.

Як підкреслюється в статті на сайті СNN, Євро-2012 - можливість добре провести час всім, хто любить поєднувати яскраві спортивні події з «божевільним дорожнім пригодою».

«Цього разу вибір УЄФА змінив звичних місцях проведення турніру в Англії, Франції і зупинився на стадіонах Польщі і Україні. Цей чемпіонат є найвіддаленішим з усіх, які проводилися або будуть проводитися. Усі матчі розділені між вісьмома містами, по чотири в кожній країні, з чвертьфіналом і півфіналом у Варшаві та Києві, останній прийме фінальний матч », - зазначає СNN.

Крім Україні та Польщі, туристам також радять відвідати в 2012 році Антарктиду, Йосу в Кореї, М'янми, Перл Харбор на Гавайях, Калгарі в Канаді і Лондон в Англії.

Раніше Україна в ТОП-3 туристично-привабливих країн світу зарахував путівник «Lonely Planet». Видання, яке належить BBC Worldwide, презентувало перелік 10 країни, які варто відвідати в 2012 році. Відповідне голосування провели серед найбільш відомих туристичних експертів.

«Lonely Planet» описує Україна як «найбільшу загадку Європи» і господарку майбутнього Євро-2012: «Саме завдяки силі футболу України готується вразити безпрецедентну кількість гостей своїм шармом. Україна є співорганізатором Євро-2012 і чотири приймаючі міста були вибрані таким чином, щоб максимально мотивувати футбольних фанатів відвідати країну в майбутньому ». Крім України, на думку британських експертів, в 2012 році туристи повинні зробити поїздки до Уганди, Йорданію, Данію, Швейцарію.

У тому, що туристи повинні неодмінно відвідати Україна на літніх канікулах, з попередніми експертами погоджується і популярне канадське видання The Globe and mail.

Як пише газета, мільйони футбольних уболівальників, які скоро відвідають Україну, розвіють міф сприйняття Україні через призму «холодної» війни і відкриють для себе яскраву і різноманітну країну.

«Як співорганізатор Євро-2012, Україна манить своїми численними неоціненими скарбами, від вимощених бруківкою і обсаджених деревами вулиць Одеси до лісових схилів Карпатських гір», - пише видання.
The Globe and mail рекомендує гостям Україна заглянути в старовинні замки Золотої Підкови, відвідати фортецю в Жовкві, містичні карстові печери Закарпаття, а також узбережжя Чорного та Азовського морів. Видання також радить мандрівникам влітку 2012 року відвідати Англію, Албанську Рів'єру, Невіс і Касабланку.

Крім того, Львів увійшов до десятки кращих європейських міст майбутнього з досліджень провідної британської газети Financial Times. Місто футбольного Євро-2012 відзначили за кращу стратегію залучення іноземних інвестицій і найбільшу ефективність ведення бізнесу.

«Львів увійшов до десятки кращих європейських міст і регіонів майбутнього 2012/2013 рр.. в наступних категоріях: «Найбільша економічна ефективність ведення бізнесу» та «Краща стратегія залучення прямих іноземних інвестицій» серед великих європейських міст », - зазначено в листі представника відділу маркетингу fDi Intelligence (структурний підрозділ Financial Times Ltd) Бенджі Елімелех.

Церемонія нагородження відбудеться 7 березня 2012 року в Каннах у рамках міжнародної виставки нерухомості MIPIM, на яку зберуться понад 30 тис. представників бізнесу та влади з усієї Європи та світу.

 


  • Попередня
  • Наступна

    Цікава Україна
    вер. 10, 2016

    Арбузинський каньйон одне з найкрасивіших місць України

    Арбузинський каньйон Арбузинський каньйон – це молодший брат Актовського каньйону. Названий так, бо крізь валуни вперто пробиває собі дорогу річка...

    Цікава Україна
    трав. 17, 2013

    Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні

    Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.

    Цікава Україна
    лют. 23, 2016

    Озеро Кагул - український вирій

    Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.

    Copyright ©2025 Україна туристична


    main version