Під Києвом затримали грабіжників з візиткою Путіна
Співробітники поліції Київської області затримали двох чоловіків, які грабували банкомати.
Про це повідомили у прес-службі Національної поліції у Київській області.
Останнім місцем пограбування "ведмежатників" був Бориспіль - з тамешнього банкомату вони витягли 1,6 млн гривень. Перед цим вони скоїли пограбування у Білій Церкві.
Правоохоронці встановили, що зловмисники пересувались на Toyota Corolla, та почали переслідувати автомобіль. Грабіжників затримали в Ірпіні. Ними виявились 33-річний та 35-річний мешканці Київщини з судимостями.
Копи обшукали домівки затриманих та знайшли речові докази – готівку та набір інструментів, за допомогою яких зламували банкомати. Крім того, в їхній машині лежав портрет президента Росії Володимира Путіна.
Грабіжникам повідомили про підозру, їм загрожує від 7 до 12 років за ґратами. Чоловіків перевіряють на причетність до аналогічних злочинів.
Його називають «Каньйоном Диявола»
Актовський каньйон – це унікальне місце, де ансамбль стрімких скель і гранітних валунів поєднується зі світом рослин. Його називають «Каньйон...
Червоногородський водоспад найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної України
Червоногородський 16-метровий водоспад має чотири каскади. Це найпотужніший та найбільший водоспад рівнинної території України.
Букові праліси Карпат - перлина світового значення (фото)
Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі...