На центральному пляжі Одеси оселився лебідь (фото)
В Одесі на пляжі «Ланжерон» оселився лебідь.
Про це у Фейсбуці повідомив голова Одеського зоопарку Ігор Біляков.
За словами Білякова, до нього звернулися одесити, які помітили на шиї лебедя рану та були занепокоєні станом птаха.
«Ми ретельно оглянули лебедя, який полюбив Ланжерон. Із птахом все гаразд, він цілком здоровий. Ніяких поранень нема. Те, що люди приймали за ранку - то просто мазутна плямка. Птах цілий та неушкоджений», - написав Біляков.
Він додав, що птах почувається на пляжі комфортно та забирати його в зоопарк не треба.
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.
Найстарішому човну, що було знайдено на дні Чорного моря - 2400 років
Підводний світ Чорного моря зберігає безліч таємниць та цікавинок. Одна із них - човен, що затонув 2400 років тому. Відкриття свідчить про те, що в...
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові