МОЛОЧНА
Навесні талі води наповнюють русло річки. З ними вноситься велика кількість частинок грунту і рослинних залишків, що осідають на дно. В результаті цього в руслі багато мулистих відкладень. Пригирлова частина річки та її заплава заболочені.
У верхній ділянці річки Молочної живуть лише вівсянка, піскар, щиповка і бичок-пісочник, в середньому, крім зазначених риб, досить численні плотва, краснопірка, лин і карась, рідше зустрічаються щука, лящ, уклея, сазан і окунь. У нижній ділянці чисельність названих риб збільшується, зрідка ловиться судак. У Молочному лимані видовий склад риб поповнюється за рахунок тих з них, які заходять з Азовського моря (якщо зв'язок лиману з морем не порушується).
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України. Попри те, що вона входить до більшості туристичних рейтингів України, про неї...
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.
В Україні знаходиться центр Європи
Хочете побувати у центрі Європи? Тоді Вам обов’язково слід відвідати Закарпаття. Адже у центрі Європи знаходиться географічний центр Європи. Точне...