Перший День йоги відзначили і в українських містах
Наприклад, вінничани спочатку медитували, потому влаштували годину сміху. Інструктори кажуть, такі вправи корисні для здоров’я та психологічного стану, повідомля «5 канал».
"Змінює все, змінює внутрішній світ, змінює зовнішній і зовнішність твою. Тому що це дуже надихає", - зазначають учасники.
"Йдуть фізичні вправи, серце краще працює, ми дихаємо, ще краще коли ми займаємося йогою на природі. Тому що йде більше поглинання енергії, кисню і тіло набагато більше оздоровлюється. Наш психо-емоційний стан також приходить в баланс", - говорить інструктор з йоги Володимир Мальцев.
Міжнародний день йоги цього року відзначали уперше - ООН ухвалила його за пропозицією індійського уряду. Таким чином сподіваються привернути більше уваги до здорового способу життя.
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.
Його називають «Каньйоном Диявола»
Актовський каньйон – це унікальне місце, де ансамбль стрімких скель і гранітних валунів поєднується зі світом рослин. Його називають «Каньйон...
Озеро Світязь - найбільше і найглибше озеро природного походження в Україні
Розташований Світязь неподалеку смт Шацьк, центру відновленого в 1993 році району.