У Києві стартує флешмоб з перетворення його на зелене місто
КО «Київзеленбуд» запустив флешмоб, покликаний збільшити природний фонд столиці і зробити місто по-справжньому зеленим.
Про це на своїй сторінці в Facebook написав директор комунального об’єднання Сергій Симонов.
— А чи готові ви вийти з власного кабінету і збільшити природний фонд столиці, хоча б на одне дерево?! Давайте доведемо, що зелений Київ у надійних руках! Старт закладено, справа за вами!, — написав він.
Симонов виклав відео, на якому садить перше дерево. Естафету він передав народному депутату Дмитру Білоцерковцю і заступнику мера Києва Петру Пантелеєву.
Джерело: kyiv.comments.ua
Арбузинський каньйон одне з найкрасивіших місць України
Арбузинський каньйон Арбузинський каньйон – це молодший брат Актовського каньйону. Названий так, бо крізь валуни вперто пробиває собі дорогу річка...
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу - тільки природа або вищі сили могли створити такий феномен: прямо посеред лісу загубилися...
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.