Українцям пообіцяли аномальний квітень
Під кінець тижня потеплішає до +20 градусів.
З сьогоднішнього дня в Україні значно потеплішає і найближчим часом стовпчик термометра добереться до +20 градусів. Про це в ефірі радіостанції Голос Столиці повідомив директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда.
"Найбільш холодний день вже пройшов ... І протягом наступних днів температура повітря буде поступово зростати, а десь під кінець тижня може досягти 20 градусів тепла. Тобто, встановиться аномально тепла для цієї пори року погода", - зазначив він.
Однак головний синоптик не виключив, що на короткий час холод ще може повернутися, "адже для квітня ця абсолютно нормальна синоптична ситуація".
"Опадів протягом найближчого тижня буде мало, навіть дуже мало для цього періоду. Найбільше їх буде в Карпатському регіоні та частково на Сході. В основному це невеликі дощі в окремі дні ... Щодо непередбачених погодних явищ в квітні, то Гідрометцентру зробить все можливе для того, щоб їх передбачити і проінформувати населення ", - запевнив він.
Раніше повідомлялося, що ніч на 1 квітня стала найтеплішою в Києві за 135 років спостережень.
Перед цим в Укргідрометцентрі прогнозували, що потепління в Україні почнеться в кінці березня.
Джерело: korrespondent.net
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.
У Чорному морі є свій "Бермудський трикутник"
У Чорному морі, біля берегів України є свій Бермудський трикутник. Де так само з незрозумілих причин гинуть кораблі та зникають літаки. Вчені...
Букові праліси Карпат - перлина світового значення (фото)
Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі...