У Києві з'явиться Музей тоталітарного минулого
Влада Києва планує створити і у наступному році відкрити Музей тоталітарного минулого, куди звезуть всі пам'ятки, які потрапили під декомунізацію.
Про це повідомив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів.
Серед місць, де можуть створити такий музей, розглядають: Музей народної архітектури та побуту Пирогово, парк Партизанської cлави, Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна, парк Нивки та ВДНГ.
"Експерти вважають, що найоптимальнішим місцем є Національний комплекс "Експоцентр України" (ВДНГ). Поки ж є рішення про розміщення всіх демонтованих пам'ятників на території Державного музею авіації в Жулянах", — розповів пан Прокопів.
Інститут національної пам'яті спільно з арт-менеджером і громадським діячем Володимиром Кадигробом розробляють концепцію музею.
В КМДА сподіваються, що музей стане туристичною принадою.
"Уже за місяць ми плануємо завершити розробку відповідної концепції і сподіваємося, що восени публічно обговорюватимемо проект з усіма деталями та візуалізацією. А до наступного року повністю облаштуємо музей", — розповів пан Кадигроб.
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Букові праліси Карпат - перлина світового значення (фото)
Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі...