У Києві пройшов Мегамарш вишиванок
У Києві сьогодні відбувся черговий, уже 18-й, Мегамарш вишиванок.
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
О 16:00 годині учасники маршу почали ходу від станції метро "Золоті ворота" та пройшли до пам'ятника Богдана Хмельницького, що на Софіївській площі, потім сформували колону і рушили по Володимирському проїзду до Майдану Незалежності. Під час ходи учасники маршу вигукували "Слава Україні!", "Вишиванку вдягай - Україну кохай!" та інші гасла, а також наспівували українські пісні.
Нагадаємо, перший мегамарш провели в Києві восени 2008 року. Відтоді захід проходить традиційно двічі на рік: навесні та восени. На мегамарш запрошували всіх охочих.
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу
Кам'яне село вважають одним з незрозумілих чудес світу - тільки природа або вищі сили могли створити такий феномен: прямо посеред лісу загубилися...
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України
Бакота – один з найбільш недооцінених туристичних об’єктів України. Попри те, що вона входить до більшості туристичних рейтингів України, про неї...