На території України було прадавнє місто, яке своїми розмірами не поступалося Трої
Взагалі, перші відомі поселення на території сучасної Миколаївщини датують пізнім палеолітом. Це близько 20 тисяч років тому. Знаходились ці поселення на берегах Південного Бугу та Інгулу.
На місці злиття цих двох річок знайдено рештки укріпленого городища. Зараз це місце називають Диким Садом. Науковці ототожнюють його із «Містом мужів кіммерійських», про яке згадується в Гомерівській «Одіссеї»: «Закотилось сонце й покрилися тьмою усі шляхи, а судно наше досягло кінця глибокого океану. Там народ і місто людей кіммерійських».
Це одне з найстаріших міст України, яке згадують у писемних джерелах.
Городище Дикий Сад археологи відкрили лише у 1927-му році. На його території знайшли рештки культових, оборонних та господарських будівель. Серед знахідок також уламки керамічного посуду, бронзовий посуд, знаряддя праці, кістки тварин, рештки кам’яних фундаментів.
У 2008-му знайшли цілий скарб – 12 кельтських сокир. Наступного року в городищі Дикий Сад археологи виявили унікальну знахідку – фундамент другого моста через рів. Така знахідка підтверджує, що Дикий Сад був не просто поселенням ремісників, землеробів і скотарів, а регіональним центром кінця другого тисячоліття до нашої ери зі складною соціальною організацією. Нові відкриття дозволяють зробити висновок, що Дикий Сад міг бути своєрідною «столицею» території від Дунаю до Дніпра і від узбережжя Чорного моря до півночі сучасних Миколаївської, Одеської та частково Херсонської областей.
Українське біле озеро називають озером молодості
Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.
Українське лікувальне озеро Кунігунда ніколи не замерзає і дозволяє відчути невагомість
Озеро Кунігунда - це соляне озеро, концентрація солі в якому досягає 146-150 %, а вода в цих місцях має підвищену концентрацією брому. Кунігунда...
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові