У Києві передчасно зацвіли магнолії
Рання весна у Києві змусила розквітнути дерева, у парках буяють магнолії. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.
Люди вже встигли окупувати все довкола заквітчаних дерев. Дехто просто поруч гуляє й споглядає, інші фотографуються. Деякі ж долають паркани і навіть видираються на крону лише заради гарної світлини.
Співробітники ботанічного саду закликають киян та гостей від таких витівок утримуватися й пожаліти дерева. Вони крихкі і довше милуватимуть око, якщо гості парку насолоджуватимуться цією весняною красою на відстані.
Джерело: tsn.ua
В Україні знаходиться центр Європи
Хочете побувати у центрі Європи? Тоді Вам обов’язково слід відвідати Закарпаття. Адже у центрі Європи знаходиться географічний центр Європи. Точне...
Українське біле озеро називають озером молодості
Біле озеро Озеро карстового походження з чистою і прозорою водою.
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».