На Майдані Незалежності вперше за три роки запрацюють фонтани
З 1 травня відновить роботу фонтан на Майдані Незалежності, який знаходиться біля ТЦ "Глобус".
Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв на своїй сторінці в Facebook.
Фонтан пошкодили під час революції в 2014 році і з того часу він не працював. Але його відремонтували і тепер він став світло-музичним. Стежити за безпекою фонтану будуть через камери відеоспостереження.
"Сьогодні ми тестували одну з чаш фонтану. Потужність встановлених ста насосів рівна потужності десяти автомобілів", - сказав він.
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Кам’янець-Подільський - найбільше у світі місто-фортеця, яке розміщене на півострові
Найвисокогірніша будівля України, в якій жили й працювали люди
На карпатській горі Піп Іван в Івано-Франківській області досі збереглися руїни старої астрономічної і метеорологічної обсерваторії під назвою...
В Україні знаходиться центр Європи
Хочете побувати у центрі Європи? Тоді Вам обов’язково слід відвідати Закарпаття. Адже у центрі Європи знаходиться географічний центр Європи. Точне...