Таїнство сакральних обрядів на фестивалі «Купальське коло»
Таїнство сакральних обрядів на фестивалі «Купальське коло»
Для язичників – це було одне з найбільших свят, адже довкола буяло свято рослинності та краси - рослинність досягала свого апогею, все нестримно росло, розцвітало, множилося, раділо життю.
Свято Івана Купала називають Богом плодючості і зображають з відповідними ознаками, що символізують чоловічий початок та запліднюючу силу. В більшості куточків нашої країни в цей день дозволялися дошлюбні статеві стосунки молоді. Це свято ще можна назвати святом взаємного кохання.
Традиційно в цей день гадають, попарно стрибають через багаття, співають русальних пісень і по різному веселяться. Головним атрибутом свята є вода.
Деякі з тих традицій, попри заборони церкви, а потім і радянської влади, дійшли й до наших часів.
Так одним з наймасшатабніших фестивалів, що покликані відродити прадавні традиції буде фестиваль «Купальське коло», що вже звично проводитиметься на березі Дністра в туристичному комплексові «Услад».
Де учасники зможуть поласувати купальськими стравами, серед яких кулага, сита, вареники, щипанці. А підсолодить настрій гастрономічний фестиваль «Бессарабські медобори». Екологічно чистий регіон славиться своїм медом, що експортується у різні країни. Вечірня програма здивує вогняним дійством і шаленими ритмами гуртів «КораЛЛі» (Україна) та «Маланка оркестра» (Білорусь). До ночі розважатиме публіку діджей під ритми етно-дискотеки.
Чернівецька область,
Сокирянський район
с.Ломачинці
+38(067) 111-19-11
+38(067) 999-99-75
http://uslad.com.ua
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Затоплена церква у Ржищеві - оповита легендами
Складно повірити, але колись на тому самому місці, де нині розлилося водосховище, розташовувалося мальовниче українське село Гусинці.
Букові праліси Карпат - перлина світового значення (фото)
Букові праліси Карпат — це транснаціональний серійний природний об'єкт, що складається з десяти окремих масивів, які розташовані вздовж осі...
Найстаріший з діючих мостів України було збудовано ще в ХІІІ ст.
Найдавніший міст України знаходиться у м. Феодосії. Його збудували генуезці ще в ХІІІ ст. Міст функціонує ще й сьогодні. Його довжина становить 10 м.