Де у Києві знаходиться справжній будинок з химерами
Його «з'їли» заздрісні колеги і він поїхав в іншу країну. Архітектор геніально виконав прохання господаря, що бажав здивувати друзів, але власник раптово помер, встигнувши прожити в шедеврі з ліпними стелями і розкішними камінами всього кілька років. Народ, щоправда, говорив, що насправді будівлю спорудив для своєї коханки якийсь табачник Сальве, адже на порозі написано це слово, та й цигарки з такою назвою продавали в Києві на початку століття. Химери, мовляв, були дуже до речі - щоб даму боялися турбувати ночами прихильники та бандити. Табачник - то був одружений і ночі проводити з нею не міг. Але історики запевняють, що ніякого Сальве не існувало. Слово ж це перекладається з латині як «Вітаю!» І розміщувати його біля входу було модно в минулі століття.
Після смерті Підгірського «Будинок лицаря» купив дворянин Карл Ярошинський, потім його власником став «цукровий король» Лев Бродський. У роки першої світової тут засідала Чеська національна рада на чолі з майбутнім президентом незалежної Чехословаччини Тимошем Масариком.
У перебудову мешканців виселили, але привести в порядок будинок не змогли. Він кілька десятиліть стоїть покинутий (сьогодні власник намагається продати його за 12 млн. доларів).
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.
Його називають «Каньйоном Диявола»
Актовський каньйон – це унікальне місце, де ансамбль стрімких скель і гранітних валунів поєднується зі світом рослин. Його називають «Каньйон...
Шолоховський водоспад виник ще у мезозойську еру
Шолоховський водоспад у народі відомий під назвою «Червоне каміння».