МИКОЛАЇВСЬКА ЦЕРКВА
МИКОЛАЇВСЬКА ЦЕРКВА у смт Біликах Кобеляцького району. Збудована 1903 на місці старої Преображенської церкви. Дерев’яна, п’ятиверха, хрещата в плані. Між ременами просторового хреста вбудовано прямокутні об’єми, увінчані наметовими верхами. Центр, дільниця перекрита двозаломним верхом типу восьмерик на восьмерику. З Заходу об’єднана з багатоярусною наметовою дзвіницею. Церква поєднує традиції української дерев’яної монументальної архітектури та поширені на зламі століть елементи руської архітектури 16–17 ст. Розібрана 1934.
МИКОЛАЇВСЬКА ЦЕРКВА у селі Веприки Гадяцького району. Збудована 1823 на місці дерев’яної, яка існувала з 2-ї половини 18 ст. Хрещата в плані, однобанна, з подовженою західною частиною, яка увінчана дзвіницею. Північно-східний та південно-західний западаючі кути між відгалуженням хреста заповнені невеликими камерами, які в плані мають вигляд чверті кола. Центраотний простір середхрестя із зрізаними по формі цмліндра кутами, закінчується циліндричним барабаном перекритим півсферичним куполом. Зовнішні стіни мають двохярусне членування.
МИКОЛАЇВСЬКА ЦЕРКВА у селі Ковалівці Шишацького району. Побудована 1891 на місці попередньої, збудованої 1789. Дерев’яна хрещата в плані, в одному зв’язку з дзвіницею. Увінчувалася верхом на восьмерику. По кутах центральної дільниці були встановлені невеликі барабани, завершені маківками з хрестами. Головний вхід оздоблював ганок, до якого вели сходи.
Озеро Кагул - український вирій
Кагул – це українське озеро, яким неможливо намилуватися.
Українське лікувальне озеро Кунігунда ніколи не замерзає і дозволяє відчути невагомість
Озеро Кунігунда - це соляне озеро, концентрація солі в якому досягає 146-150 %, а вода в цих місцях має підвищену концентрацією брому. Кунігунда...
Цілющі води «Української Швейцарії»
Цілющі води «Української Швейцарії» В мальовничій гірській долині, залитій сонячним промінням, беруть свій початок цілющі джерела Східниці.