Нові звірі, рослини, явища та хвороби - все це принесуть зміни клімату в Україну. І це не питання століть. Новий світ може настати за 50-100 років. Він вимагатиме нових підходів і швидких змін. Готуватись до цього українцям слід вже зараз.

У Мезинському національному природному парку в Чернігівській області створили фотозону зі скульптурою мамонта, слідом цієї тварини в натуральну величину та реконструйованим помешканням первісної людини.

Українським рибалкам все частіше потрапляють на гачки екзотичні риби яскравого забарвлення, а діти ловлять у Дніпрі крабів і медуз. Ба більше, під Києвом у річці знайшли й зовсім невідомі українцям желеподібні створіння, схожі на затонулі кавуни.

На узбережжі Азовського моря є багато локацій, які не входять в списки популярних місць для відпочинку. Однак там є все необхідне для відмінного відпочинку – чиста вода, море, піщаний пляж і доступні розваги. У деяких таких локаціях є пам'ятники архітектури та фортеці. А ось ціни в таких місцях - досить скромні.