Адмінкордон Херсонщини з Кримом наразі вже фактично перекрито для автомобілів з товарами, які прямуватимуть з материкової України в Крим.
Про це у повідомив Ібрагім Сулейманов, голова правління херсонської благодійної організації "Кримськотатарський культурно-спортивний центр "Куреш".
"Адмінкордон вже перекрито. На дорогах неподалік всіх трьох контрольних пунктів в'їзду-виїзду встановлено бетонні блоки, бетонні урни. Намальовано також "зебри" (пішоходні переходи), по яких постійно ходитимуть люди, щоб не пропускати автотранспорт з товарами з материкової України в Крим. Порядок охороняє міліція. Наразі все спокійно", - розповів Сулейманов.
Як повідомлялося, лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що кримські татари вирішили у вересні 2015 року розпочати блокування ввезення продовольства та інших товарів з материкової України до Криму. Блокування розпочинається з 20 вересня. Акція триватиме протягом місяця.
На території Херсонщини на адмінкордоні з Кримом знаходяться три контрольні пункти в'їзду-виїзду - "Чаплинка" (Чаплинський район), "Каланчак" (Каланчацький район) і "Чонгар" (Генічеський район).

