Львівська влада поділила на три категорії водіїв автотранспорту, які заїжджають у центр міста.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили у прес-службі міськради.

«З 1 серпня змінився порядок регламентованого в’їзду в пішохідну зону центральної частини міста. Втратили силу старі перепустки однакового синього кольору для всіх. Натомість діють нові – червоного, жовтого та зеленого кольорів, залежно від категорії транспорту», - повідомила речниця міськради Христина Процак.

За її словами, перепустки зеленого кольору отримали автомобілісти, які живуть у пішохідній зоні. Для в’їзду транспорту, що обслуговує мешканців та заклади, розміщені тут, видають перепустки жовтого кольору, а для спецтранспорту – червоного кольору.

При цьому автомобілі доставки, які працюють у пішохідній  зоні, безкоштовно можуть заїжджати лише з 6.00 до 8.00 год. Платний заїзд – з 8.00 до 11.00 год, кошти попередньо  слід оплатити на рахунок ЛКП «Муніципальна дружина» за обслуговування системи в’їзду/виїзду у пішохідну зону. Вартість місячної перепустки складає орієнтовно 140 грн.

Для мешканців, які отримали нову перепустку, заїзд у пішохідну зону упродовж цілої доби залишається безкоштовним.

 


    фейсбук