Головна кавова подія країни,  Lviv Coffee Festival, відбудеться 12-15 вересня 2019 року!

На каву до Львова збирається вся Україна, тому невипадково що саме тут проводиться найбільша подія кавової індустрії – Lviv Coffee Festival. Цього року фестиваль отримав нову локацію – LEM Station (старе трамвайне депо), що на вул. Вітовського, 57, та відбудеться 12-15 вересня 2019 року.

Lviv Coffee Festival - єднає людей і показує  справжню культуру кави у кав’ярнях, вдома, серед професіоналів та кавоманів.  Цьогоріч фестиваль обіцяє бути ще більш цікавим та корисним як для професіоналів, так і для звичайних поціновувачів якості та смаку кави. На фестивалі будуть представлені як традиційні формати, такі як КаваEXPO та Кавовий ярмарок, так і нові.

«Цього року ми запроваджуємо Coffee Academy, де, наприклад, можна буде почути про мистецтво помелу кави або ж як заснувати власний кавовий бренд, та Coffee Talks, де за горнятком кави будемо говорити про жіноче лідерство, куди рухається індустрія кави, як це стати і бути у топ-50 кав'ярень світу та інше. Крім того, з нашим технічним партнером ми розробили акцію, за якою при купівлі квитка на фестиваль через додаток Easy Wallet, користувач отримає гарантований подарунок», - зазначив директор фестивалю Андрій Сидор.

Також традиційно протягом чотирьох днів фестивалю діятимуть: КаваEXPO - презентації обладнання та аксесуарів, майстер-класи та дискусії; Кавовий ярмарок, де кав’ярні та кавові бренди облаштують міні-версії своїх закладів просто неба та презентуватимуть добірні сорти кави, ексклюзивні кавові напої та солодощі до кави;  Kulchytsky Coffee Cup, серія чемпіонатів, які об’єднують кращих бариста України; Кавовий тур, у рамках якого оберемо  найкращу кав’ярню міста Лева; Артпростори з фотовиставкою «Ефіопія» та pop-up кав’ярнею з оригінальним кавовим простором; унікальна еко-зона, в якій можна буде побачити і придбати справжні кавові дерева та саджанці інших тропічних рослин А ще буде організовано територію Coffee Kids, де наймолодші відвідувачі фестивалю зможуть розважатися, поки їхні батьки смакуватимуть кавою.

Тож запрошуємо усіх на каву до Львова!