Шаблонне запрошення до ресторану не завжди викликає бажані емоції, здивувати або зацікавити такою пропозицією малознайому людину важко. Звичайне побачення у столиці можна замінити на прогулянку по воді, з послугою оренди яхт в Києві легко організувати зустріч на цікавій локації. Розглянемо особливості реалізації такої ідеї.

Як створити атмосферу та про що говорити

Природа та відсутність сторонніх людей сприяють невимушеній розмові. Актуальними будуть додаткові послуги, про які можна домовитись при оренді яхт на сайті https://katera.ua, наприклад, замовити оформлення судна для створення бажаного антуражу. Не зайвою буде і подача свіжих страв на борту. На свіжому повітрі пробудження апетиту – передбачуване явище. Зручно, коли можна обрати бажаний формат зустрічі без затрат часу на організаційні моменти. Головне – продумати деталі та описати свої плани орендодавцю судна.

У комфортній атмосфері бесіда зав’язується автоматично, але якщо сором’язливість заважає налагодити контакт, пропонуємо кілька тем, актуальних на першому побаченні:

 • взнати як пройшов день та розповісти про свій;
 • розпитати про дитинство, роблячи акценти на інтересах, а не на біографічних фактах;
 • поцікавитись навчанням або професією;
 • дізнатись відношення до спорту та різних видів активного відпочинку;
 • розповісти історії зі свого життя.

Варто відстежувати, наскільки запрошену людину цікавить піднята тема. Якщо відповіді даються лаконічно, лише для дотримання етикету, потрібно змінити предмет розмови. Важлива перевага вибору прогулянки на яхті у Києві для першого побачення – можливість обговорити візуальну привабливість столиці. Зручно робити акцент на фоні, який постійно змінюється, демонструє маловідомі красоти міста.

Яких тем уникати, як завершити зустріч

Підтримання позитивного тону бесіди достатньо, щоб справити гарне враження на першому побаченні. А щоб настрій раптово не зіпсувався, краще уникати невідповідних для обставин тем:

 • недоліків (своїх, або запрошеної людини);
 • минулого кохання, взаємин, які завершились;
 • прямих та опосередкованих скарг на будь-що.

Під час прогулянки по Дніпрі автоматично народжується безліч нейтральних тем для спілкування, доцільно користуватись атмосферою. Сам факт орендування яхти вже сформує позитивний образ ініціатора побачення, необхідно лише підтримати взяту планку. Звернення до авторитетної судноплавної агенції дозволить сконцентруватись на об’єкті уваги та забути про організаційні нюанси. Наприклад, якщо обрати компанію Katera.UA, то прогулянка гарантовано пройде бездоганно. При попередній консультації можна висловити усі побажання та надати уточнення, які дозволять повністю відтворити заплановані ідеї.

Рівень зворотного емоційного зв’язку підкаже, на якій ноті краще завершувати зустріч. Поцілунок у щоку актуальний у більшості випадків, він символізує подяку за гарно проведений час. Доцільність сильнішого зближення визначається індивідуально. Не треба затягувати з пропозицією наступного побачення, контакт з цікавою людиною потрібно посилювати, доки хтось інший не перехопив ініціативу.

 
 
 

  фейсбук

  Останні матеріали