сб.10212017

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

Прогнози та туристичні тенденції у 2017

В 2017 році очікується значний ріст попиту на відпочинок у Карпатах весною і літом, - так говорять експерти. Щороку, все більше і більше українців, змінюють направлення для своїх відпусток, віддаючи перевагу саме гірському туризму, на противагу традиційному морському.

По даним популярної платформи Скидочник, яка збирає усі акції, знижки та розпродажі з просторів інтернету, в Україні важко знайти місце, де б поєднувалася неймовірна краса природи з, розвиненою на європейському рівні, інфраструктурою.

Крім цього, відпочинок в Карпатах – доступний для багатьох. Більше, ніж 150 популярних готелів тут, через активну конкуренту боротьбу за нових лояльних клієнтів, активно знижують прейскурантну вартість проживання в своїх номерах, а також пропонують широкий спектр послуг: трьохразове харчування у колоритному ресторані, SPA-процедури, купання у чанах, відвідування сауни і т.д. Всі варіанти розміщення в готелях Карпат по знижкам до -60% можна переглянути за посиланням:

Варто також зазначити, що весна в Карпатах – це низький туристичний сезон, а тому в популярному Буковелі, Драгобраті, Славському, Яремче чи Пилипці, буде менша кількість відпочиваючих, більш комфортне проживання, а також значно нижчий рівень цін. 

Проте, через значний ріст популярності гірського туризму в 2017 році та обмеженість місць в найкращих готелях, варто планувати свою весняно-літню поїздку заздалегідь, - рекомендує вищевказаний ресурс. 

Якщо ж після затяжної зими Вам хочеться тепла, якщо Ви втомилися від міської метушні і хочете на власні очі побачити як прокидається природа, тоді ідеальний варіант – зустріти сонячну весну 2017 в Карпатах.

Україна туристична

загрузка...

загрузка...