У Севастополі, який тимчасово окупований Росією, охорона глави Міністерства охорони здоров'я Росії Вероніки Скворцової дозволила собі вольності щодо журналістки.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на кримське видання Informer.
16 квітня міністр приїхала в одну з лікарень Севастополя з робочим візитом, куди з наміром поставити пару питань прибули журналісти. "Вероніку Скворцову всіляко обгороджували від місцевих представників ЗМІ. Крім цього, особиста охорона чиновниці вищого рангу дозволила собі вольності щодо колеги з інтернет-видання Севастополя.
Охоронець міністра заламав руки журналістці" Форпоста "Власті Підпалий і розбив її телефон", - повідомили у виданні . На відео видно, як постраждала журналіста відстоює свої права, і намагається дізнатися, на яких правах розбили її телефон в той час, як вона навіть не намагалася зайти в закритий конференц-зал. "
" Департамент охорони здоров'я "Севастополя запросив мене на цей захід, щоб тут мені зламали телефон?", - Каже на відео журналістка. "Кримські журналісти виявилися не готові до повноцінного вливання в" русскіймір "", - зазначила в Facebook заступник міністра інформаційної політики України Тетяна Попова.

