Громадська організація «Клуб любителів геснерієвих Студія Фіалки» запрошує киян та гостей міста відвідати виставку фіалок присвячену Дню Всіх Закоханих.

Пориньте у феєрію фарб і форм квітучого саду в зимові дні!

Більше 15 колекціонерів з любов'ю представлять понад 500 сортів фіалок. Колекціонери підібрали максимальну різноманітність для відвідувачів – від однотонних до багатобарвних, від простих до густомахрових, від мікро-міні до стандартних, з облямівкою і штрихами, вічком і смужками, від білих до майже чорних кольорів. Така різноманітність руйнує стереотип простих синьо-фіолетових квіточок на вікні.

На виставці будь-який відвідувач зможе отримати безкоштовну консультацію в консультаційному центрі по розмноженню, змісту, боротьбі зі шкідниками і хворобами рослин сімейства геснерієвих, безкоштовно отримати брошуру з рекомендаціями по вирощуванню. За потреби консультант може прямо на виставці посадити листочок на укорінення, відсадити діток фіалок, омолодити рослину.

Організатор виставки некомерційна організація «Клуб любителів геснерієвих Студія Фіалки »проводить наймасштабніші виставки фіалок в Україна вже більше 10 років.
Інформація про виставку:

Час проведення:
10-14 лютого 2018
з 10:00 до 18:00
ВХІД ВІЛЬНИЙ
Адреса: вул. Богдана Хмельницького 15 (Національний природознавчий музей НАН України, Археологічний музей), м. Театральна

Останні матеріали

Газета "Агробізнес сьогодні" - агроновини України та світу