Клавіатура ноутбука - один з найважливіших і часто використовуваних елементів комп'ютера. Вона дає нам змогу вводити текст, команди та паролі, а також керувати курсором і функціями комп'ютера.

Однак з плином часу клавіатура може зношуватися, літери та символи неможливо ідентифікувати, а механізми кнопок виходять з ладу. Це може призвести до різних проблем, таких як:

  • зниження швидкості та точності друку,
  • погіршення зовнішнього вигляду і комфорту ноутбука,
  • підвищення ризику помилок і витоку даних,
  • необхідність частого ремонту або заміни ноутбука.

 Що ж робити, якщо клавіатура втратила свій первісний вигляд і працездатність? 

Існує кілька способів розв'язати цю проблему, залежно від ступеня зносу і вашого бюджету. У цій статті ми розглянемо два найпопулярніших і найефективніших рішення: заміна клавіатури на нову або використання наклейок для клавіш пристрою введення.

Рішення 1: заміна клавіатури на нову

 Найрадикальніший і найдорожчий спосіб відновити клавіатуру ноутбука - це замінити її на нову. Це може знадобитися, якщо клавіатура сильно пошкоджена, наприклад, через розливання рідини, удар або падіння. Заміна клавіатури на нову гарантує вам повне відновлення функціональності та естетики вашого ноутбука. Знайти комплектуючі для моделей лептопів Acer можна за посиланням https://www.aks.ua/uk/catalog/klaviatury-dlya-noutbukov/brand/acer.  

 Однак цей спосіб має і свої недоліки:

Висока вартість: заміна клавіатури може обійтися вам від 300 до 2000 грн, залежно від моделі вашого ноутбука і якості використовуваних запчастин.

Складність процесу: заміна клавіатури вимагає певних навичок та інструментів, а також часу і терпіння. Якщо ви не впевнені у своїх здібностях, краще звернутися до професійного майстра або сервісного центру.

Ризик пошкодження інших компонентів: під час заміни клавіатури ви можете випадково пошкодити інші частини вашого ноутбука, як-от матриця, шлейфи або роз'єми. Це може призвести до додаткових витрат або повної поломки ноутбука.

 Якщо ви все ж зважилися на заміну клавіатури, вам потрібно знайти відповідну нову клавіатуру для вашого ноутбука. Для цього ви можете відвідати спеціалізовані сайти, які пропонують клавіатури для різних брендів і моделей ноутбуків. Наприклад, клавіатуру для ноутбука Асус, вибрати можна тут https://www.aks.ua/uk/catalog/klaviatury-dlya-noutbukov/brand/asus

Рішення 2: встановлення наклейок

 Більш економічний і простий спосіб відновити клавіатуру ноутбука - це використовувати наклейки для клавіатури. Це може бути корисно, якщо ваша клавіатура має серйозні потертості, але все ще працює справно. Наклейки дають змогу вам оновити зовнішній вигляд і зручність вашого ноутбука без заміни всієї клавіатури. 

 Звісно, другий варіант менш витратний, ніж перший, але і результат такого відновлення буде серйозно поступатися.    фейсбук