пн.11202017

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

Складено рейтинг безпеки районів Києва

У загальноукраїнському рейтингу безпеки міст Київ Не увійшов навіть в 10-ку, зайнявши 11 місце. Перш за все, жителі столиці стурбовані питанням безпеки в трьох районах: Дніпровському, Деснянському та Святошинському. Здебільшого кияни відчувають дискомфорт від збільшеної кількості бездомних і нетверезих людей.

У загальному рейтингу безпеки українських міст Київ зайняв 11 місце, набрав 4, 4 бали.

Райони Києва показали середній рівень безпеки, за виключенням Печерського. Він став лідером рейтингу з оцінкою городян в 5,1 бала.

Порівняно молодий і переважно спальний Дарницький район розмістився на другій сходинці з 4,8 бала. За ним йде Шевченківський з 4,7 бала. Подільський, Солом'янський і Оболонський отримали посередні оцінки в межах 4,4-4,6 бала. Найменш впевнені у своїй безпеці жителі двох районів Лівого берега - Дніпровського і Деснянського, а також віддаленого від центру Святошино. Їх безпеку жителі столиці оцінюють в 4,1 бала.

Рейтинг районів Києва за рівнем безпеки:

1. Печерський - 5,0

2. Дарницький - 4,9

3. Шевченківський - 4,7

4. Солом'янський - 4,6

5. Оболонський - 4,5

6. Подільський - 4,4

7. Святошинський, Деснянський, Дніпровський - 4,1

Серед явищ, які викликають тривогу у киян, - кількість «бездомних і нетверезих людей». Вказують мешканці столиці та на зростання кількості крадіжок, шахрайства.

Україна туристична

загрузка...

загрузка...