пт.11242017

Last updateT3_DATE_FORMAT_LASTUPDATE

25-29 жовтня у Києві відбудеться Найбільша щорічна виставка фіалок

Найбільша виставка фіалок та інших кімнатних рослин в Україні! Ювілейний Десятий Фестиваль в Києві

25-29 жовтня 2017 року у місті Київ, за адресою вул. Богдана Хмельницького 15 (Національний природознавчий музей НАН України, археологічний музей) відбудеться виставка фіалок та інших кімнатних рослин. 

Виставка називається «Рандеву в кафе Сент-Поль» та проводиться щорічно в жовтні. Цього року клуб любителів фіалок «Студія Фіалки» проводить ювілейний 10 фестиваль.

Назва виставки пов'язана з відкривачем природних видів фіалок бароном Сен-Полем, в честь якого узамбарска фіалка і отримала свою другу ботанічну назву - сенполія. 

Організатором заходу є Громадська організація "Київський клуб любителів геснерієвих Студія Фіалки". 

У виставці братимуть участь колекціонери і селекціонери фіалок з усіх куточків України - Києва, Одеси, Львова, Сум, Вінниці та інших міст. В рамках події будуть представлені понад 5000 сортів квітучих фіалок та інших кімнатних рослин.

Так само будуть представлені новинки селекції - нові сорти, які селекціонери підготували спеціально до виставки і запропонують їх на суд глядачів. Деякі сорти отримають назву прямо на виставці. Так само відвідувачі зможуть ознайомитись з найкрасивішими фіалками - призерами суддівства.

Нові сорти мають нові характеристики - величезні квіти або з унікальними кольоровими забарвленнями, що руйнує стереотипи, що склалися про синенько-фіолетову «бабусину квітку» на підвіконні.

Протягом всієї виставки буде працювати безкоштовний консультаційний центр, де любителі квітів зможуть отримати всю необхідну інформацію по посадці, догляду та захисту кімнатних рослин. Так само отримати інформаційні брошури про вирощування фіалок.

Протягом виставки будуть проведені інші освітні заходи - майстер-класи з вирощування, семінари, презентації новинок селекціонерів, безпрограшна лотерея з листочками фіалок.

Час роботи виставки з 10:00 до 18:00.

Вхід безкоштовний.

"Конечно, я мог бы обойтись без цветов, но они помогают мне сохранить уважение к самому себе, ибо доказывают, что я не скован по рукам и ногам будничными заботами. Они свидетельство моей свободы" (Рабіндранат Тагор)

Інформація про захід: 

Дата: 25-29 жовтня 2017

Час: 10:00 - 18:00

Адреса: вул. Богдана Хмельницького 15 (Національний природознавчий музей НАН України, Археологічний музей), м. Театральна

За додатковою інформацією просимо звертатися: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Марія Монахова +38 (068) 119-00-90, +38 (050) 216-61-01 

Україна туристична

загрузка...

загрузка...